Manipedi – nazwa naszych gabinetów, z pozoru bardzo oczywista i zrozumiała w wielu językach świata kryje w sobie ważny przekaz... ”Zadbamy o Ciebie!”

Od 2010 roku MANIPEDI wytycza kierunki i ustanawia nowe standardy w sektorze manicure/pedicure.

Dla naszych Klientów stworzyliśmy przyjazne i komfortowe miejsca, zapewniające szeroki wachlarz usług, począwszy od ekspresowych zabiegów na dłonie i stopy po zaawansowane rytuały Spa, masaże, wybielanie zębów, czy specjalistyczne zabiegi służące poprawie kondycji twarzy i ciała.

Każdy z naszych klientów może liczyć na indywidualne podejście i fachową pomoc w doborze najodpowiedniejszego dla siebie zabiegu.

Nasze nowoczesne i eleganckie gabinety stwarzają poczucie relaksu i odprężenia ciesząc się dużym uznaniem naszych Klientów oraz tworząc doskonałe uzupełnienie oferty handlowej galerii handlowych.

Na przestrzeni ostatnich lat staliśmy się firmą kojarzoną z bardzo wysoką jakością, profesjonalizmem a w szczególności szacunkiem i indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Zawsze stawiamy na jakość wykonywanych usług przywiązując jednocześnie dużą wagę do produktów, na których pracujemy stąd wprowadzona kilka lat temu nasza profesjonalna linia kosmetyków Manipedi Secret Spa.

Nasze zaangażowanie i stosunek do prowadzonej działalności wyróżnione zostały wielokrotnie przez niezależne instytucje a wygrane w konkursach świadczą o tym że obecnie jesteśmy wiodącą marką na rynku usług kosmetycznych.

Zobacz dlaczego warto nas wybrać

Piąte urodziny Manipedi

ManiPedi w liczbach

9 lat

od tylu lat dbamy
o Twoje piękno

47 stanowisk

w pięciu salonach, w których możesz
poddać się naszym zabiegom

80 osób

tylu profesjonalistów pracuje
dla nas

Nasze wyróżnienia

Laureat konkursu na najlepszy
salon kosmetyczny Miasta Kraków

Certyfikat
Firma Godna Zaufania 2016

Certyfikat
Dobry Salon Kosmetyczny

Dyplom laureata (2 miejsce)
salon kosmetyczny Miasta Wrocław

Zostań członkiem naszej społeczności
Dołącz do naszych profili:

Zobacz nasze produkty