MANIPEDI – nazwa naszych gabinetów, z pozoru bardzo oczywista i zrozumiała w wielu językach świata kryje w sobie ważny przekaz – ZADBAMY O CIEBIE!

Stworzyliśmy przyjazne, komfortowei dyspozycyjne miejsca, zapewniając Klientom szeroki wachlarz usług, począwszy od ekspresowego Manicure po rytuały Pedicure Spa, masaże, wybielanie zębów, czy specjalistyczne zabiegi służące poprawie kondycji twarzy i ciała.

Każdy z naszych klientów może liczyć na indywidualne podejście i fachową pomoc w doborze najodpowiedniejszego dla siebie zabiegu. Nowoczesne i eleganckie wnętrza gabinetów stwarzają poczucie relaksu i odprężenia. W miarę pojawiania się coraz to nowszych trendów a co za tym idzie zmieniających się potrzeb Klienta staramy się regularnie poszerzać zakres naszych usług w taki sposób aby Manipedi wciąż kojarzyło się z nowoczesnością i profesjonalizmem.

Nasze gabinety znajdujące się w Galerii Krakowskiej (2 gabinety) i Galerii Kazimierz w Krakowie, Galerii Poznań City Center w Poznaniu oraz Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu cieszą się dużym uznaniem naszych Klientów, tworząc doskonałe uzupełnienie oferty handlowej galerii oraz nową, wysoką jakość.

Na przestrzeni ostatnich, pięciu lat staliśmy się firmą kojarzoną z bardzo wysoką jakością, profesjonalizmem a w szczególności szacunkiem do każdego Klienta.

Nasze zaangażowanie i stosunek do prowadzonej działalności wyróżnione zostały wielokrotnie przez niezależne instytucje a wygrane w konkursach świadczą o tym że obecnie jesteśmy wiodącą marką na rynku usług kosmetycznych.